Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Nowe chodniki na terenach wiejskich

29 października, 2021

Blisko 600 metrów nowego chodnika za czterysta tysięcy złotych powstało w Kostkowie Inwestorem był samorząd powiatu jarosławskiego, a współfinansował prace samorząd gminy wiejskiej Jarosław Podobnie w Charytanach, gdzie obok chodnika powstał kanał technologiczny i odwodnienie, a prace były prowadzone z samorządem gminy Laszki i kosztowały ponad 100 tys. złotych. I to nie koniec, bo już na dniach ma ruszyć inwestycja przy chodniku (koło kościoła) w Piwodzie.

W odbiorach technicznych, 28 i 29 października, uczestniczyli m.in. starosta jarosławski Stanisław Kłopot, przewodniczący Rady Powiatu Marian Fedor, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Cebulak, wójt gminy Jarosław Elżbieta Grunt oraz pracownicy PZD z dyrektorem Pawłem Tworkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).