Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

Nauczyciele w szrankach mianowania

04 lipca, 2024

Nauczyciele w szrankach mianowania

4 lipca 2024 r. w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu rozpoczęły się egzaminy dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego.

Sesję egzaminacyjną otworzyli Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławskiego, Krzysztof Cebulak Wicestarosta Jarosławski

Wśród 20 nauczycieli największa grupa to:

6 nauczycieli z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha,

4 osoby ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Jana Pawła II,

3 osoby z Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Jarosławiu i Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych im. Marii Curie – Skłodowskiej,

2 nauczycieli z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego,

w Jarosławiu

po 1 osobie z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej i Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Sesja egzaminacyjna zakończy się 9  lipca.

Nauczycielom, którzy w wyniku postępowania egzaminacyjnego pozytywnie zdadzą egzamin na stopień nauczyciela mianowanego wręczone zostaną pod koniec sierpnia akty mianowania.

Trzymamy kciuki 

#PowiatJarosławski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).