Piątek, 14 czerwca 2024r. | Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala
Pokaż menu

Nagrody i dyplomy dla zwycięzców konkursu “Bezpieczne Wakacje 2021”

19 listopada, 2021
Informacja prasowa (tekst, zdj.): KPP w Jarosławiu

Dyplomy, gratulacje i upominki trafiły do laureatów etapu powiatowego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2021”. W etapie powiatowym, uczniowie przygotowali 93 prace o tematyce konkursowej. Prace były na wysokim poziomie artystycznym i zaskakiwały pomysłowością i techniką wykonania.

W Komendzie Powiatowej Policji w Jarosławiu, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla laureatów etapu powiatowego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2021”. Wszystkim zwycięzcom gratulował Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu nadkom. Jan Wojtowicz oraz policjantki zajmujące się profilaktyką społeczną mł. asp. Agnieszka Stysiał  i st. sierż. Wioletta Machała-Hołyst.

Wśród 93 prac, które wpłynęły do jarosławskiej komendy, zgodnie z regulaminem wybrano 9 w trzech kategoriach wiekowych. Ich autorzy wykazali się sporymi umiejętnościami oraz pomysłowością w pokazaniu tematyki bezpiecznych wakacji. Zastosowali różne, ciekawe techniki wykonania prac.

W uroczystości wzięli udział laureaci wraz z nauczycielami. To właśnie ci najlepsi, którzy zajęli poszczególne miejsca w trzech grupach wiekowych, odebrali okolicznościowe dyplomy i upominki ufundowane przez Starostę Jarosławskiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

Laureaci prac wyłonionych w trzech kategoriach wiekowych:

Kategoria wiekowa  6-9 lat

  • Aleksandra Łukasiewicz ze Szkoły Podstawowej w Chłopicach
  • Katarzyna Saidło ze Szkoły Podstawowej w Manasterzu
  • Natalia Kwaśny za Szkoły Podstawowej w Manasterzu

Kategoria wiekowa  10-12 lat

  • Aleksandra Cichowlaz ze Szkoły Podstawowej w Chłopicach
  • Lena Małaszowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pruchniku
  • Patrycja Jędruch ze Szkoły Podstawowej w Chłopicach

Kategoria wiekowa  13-15 lat

  • Zofia Markowska ze Szkoły Podstawowej w Chłopicach
  • Oliwia Kalicka ze Szkoły Podstawowej w Chłopicach
  • Milena Żanczak ze Szkoły Podstawowej w Chłopicach

Niespodzianką dla laureatów konkursu było zwiedzanie budynku jarosławskiej jednostki. Dzieci zobaczyły Niebieski Pokój, pomieszczenia dla osób zatrzymanych, pokój okazań, siłownię oraz strzelnicę.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).