Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

“Mikołajki z rakietką” o Puchar Starosty Jarosławskiego

06 grudnia, 2021
Informacja (tekst, zdj.): organizatorzy turnieju.

Blisko 80. zawodników i zawodniczek rywalizowało w miniony weekend w jarosławskiej hali MOSiR w turnieju "Mikołajki z Rakietką" o Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota.

Tenisistki i tenisiści stołowi w świątecznych zawodach rywalizowali w czterech kategoriach. W gronie żaków i skrzatów zwyciężył Kuba Hubka z LZS-u UKS Kąkolówka, drugie miejsce zajął Wojciech Flaumenhaft (PKS Kolping Jarosław), a trzecie Jakub Jucha (Rzeszów). W starszej grupie - młodzików i kadetów triumfował Szymon Flaumenhaft (Parafialny Klub Sportowy Kolping Jarosław), przed Kingą Hawro (PKS Kolping) i Natalią Maciałek (PKS Kolping).

W najbardziej prestiżowej kategorii - "Open" triumfowali Krzysztof Marcinowski (Sokołów S.A. Jarosław) w grze pojedynczej, Szymon Sporek i Kuba Chmielewski w grze podwójnej.

Najlepsi zawodnicy niedzielnych zmagań otrzymali pucharu i nagrody rzeczowe, które wręczali starosta Stanisław Kłopot i dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Kamil Dziukiewicz. Organizatorzy wyróżnili również specjalną statuetką najmłodszego uczestnika turnieju "Mikołajki z Rakietką" - Oliwiera Dąbrowskiego, ucznia pierwszej klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu.

Medaliści w poszczególnych kategoriach:

Open singiel

1. Krzysztof Marcinowski (Sokołów S.A. Jarosław)
2. Kuba Chmielowski (KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno)
3. Szymon Sporek (KSTS MOSiR Karpaty Krosno)

Open debel:
1. Szymon Sporek/Kuba Chmielewski
2. Szymon Flaumenhaft/Poniatowski
3. Kamil Dziukiewicz/K. Marcinowski

Młodzik/Kadet:
1. Szymon Flaumenhaft (Parafialny Klub Sportowy Kolping Jarosław)
2. Kinga Hawro (PKS Kolping)
3. Natalia Maciałek (PKS Kolping)

Żak/Skrzat:
1. Kuba Hubka (LZS UKS Kąkolówka)
2. Wojciech Flaumenhaft (PKS Kolping)
3. Jakub Jucha (Rzeszów)

Informacja (tekst, zdj.): organizatorzy turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).