Wtorek, 28 czerwca 2022r. | Imieniny: Leona, Ireneusza
Pokaż menu

Ma ją tylko 176 polskich szpitali spośród 950. Akredytacja dla jarosławskiego szpitala.

19 maja, 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że po raz kolejny Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu otrzymało Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Ministra Zdrowia. Oceny dokonał niezależny w decyzjach, profesjonalny ośrodek akredytacyjny - Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia z Krakowa (CMJ). Certyfikat akredytacyjny stanowi dowód, iż jarosławski szpital funkcjonuje zgodnie z wymaganymi standardami, a także cechuje się wysoką jakością udzielanych świadczeń.  W Polsce spośród 950 szpitali tylko 176 posiada certyfikat akredytacyjny Ministra Zdrowia.

Certyfikat uzyskują wyłącznie szpitale stosujące najwyższe standardy w zakresie opieki nad pacjentem, bezpieczeństwa i jakości wykonywanych świadczeń, ale również stosujące narzędzia do ciągłego nadzoru oraz analizy procesów terapeutycznych. Działania takie pozwalają na sprawne funkcjonowanie szpitala. Dają również możliwość szybkiej identyfikacji i eliminacji niekorzystnych zjawisk i zagrożeń. Uzyskanie certyfikatu akredytacyjnego zobowiązuje do ciągłego doskonalenia a sprostanie standardom akredytacyjnym wymaga zaangażowania całego zespołu.

Informacja prasowa (tekst, zdj - w załączeniu): Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).