Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

Konsultacje społeczne “Rocznego Programu współpracy Powiatu Jarosławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2024 rok”

25 października, 2023

Zarząd Powiatu Jarosławskiego zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie powiatu jarosławskiego do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych  „Rocznego Programu współpracy Powiatu Jarosławskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2024”.

Prosimy o skorzystanie z „Formularza zgłaszania uwag do projektu programu współpracy na 2024 rok ", który dostępny jest do pobrania tutaj

W BIP Powiatu Jarosławskiego zamieszczono także uchwałę Zarządu Powiatu Jarosławskiego  w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu dokumentu.

Wypełniony formularz można złożyć w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Jarosławiu , ul. Jana Pawła II 17 w godzinach pracy urzędu (pok. nr 1, parter) lub przesłać za pośrednictwem poczty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 listopada 2023 r. (liczy się data wpływu do Urzędu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).