Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Konkurs “Wiosna w sercu, wiosna wkoło” czeka na chętnych!

23 lutego, 2022

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Jarosławiu i Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w XIII edycji (online)  powiatowego konkursu recytatorskiego poświęconego wiośnie. Patronat nad konkursem objęli: starosta jarosławski Stanisław Kłopot i burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch, a patronat medialny  Gazeta Jarosławska.

Zgłoszenia do konkursu organizatorzy przyjmują do 17 marca 2022 r. Finał konkursu odbędzie się 29 marca 2022 r. Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszenia znajdują się w załączonym regulaminie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

wiosna w sercu wiosna wkoło 2022

Informacja prasowa (tekst, zdj.): PBW Filia w Jarosławiu

Załączniki do pobrania

wiosna _regulaminXIII 2022.pdfplik w formacie .PDF (0 Pobrań)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).