Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

Konkurs Przetworów Tradycyjnych Powiatu Jarosławskiego „Z Babcinej Spiżarni”

31 października, 2023

Starosta Jarosławski serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Przetworów Tradycyjnych Powiatu Jarosławskiego „Z Babcinej Spiżarni”

Konkurs "Z Babcinej spiżarni" skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich oraz organizacji pozarządowych działających w zakresie aktywizacji społecznej kobiet z terenu powiatu jarosławskiego. Jednym z jego głównych celów jest prezentacja kuchni regionalnej i dziedzictwa kulinarnego Ziemi Jarosławskiej. Komisja konkursowa będzie oceniać przetwory tradycyjne w 3 kategoriach: owoce, warzywa oraz mięso lub ryby.

Tegoroczna 12 edycja odbędzie się 18 listopada 2023 r. w Szówsku.

Konkurs "Z babcinej spiżarni" organizowany jest przez Starostę Jarosławskiego Stanisława Kłopota, przy współpracy z Wójtem Gminy Wiązownica Krzysztofem Strentem, Powiatową Radą Kół Gospodyń Wiejskich w Jarosławiu oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

Zgłoszenie do udziału w Konkursie „Z Babcinej Spiżarni” następuje poprzez wypełnienie formularza online dostępnego na stronie www.powiat.jaroslawski.pl w terminie od 6 do 9 listopada 2023 r.

Link do formularza zgłoszeniowego: TUTAJ

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator powiadomi telefonicznie organizacje, które zostały zakwalifikowane do udziału w konkursie. Wydarzenie odbywa się jedynie z udziałem przedstawicieli zarejestrowanych KGW i stowarzyszeń.

Do pobrania:

Regulamin plus załącznik

Załączniki do pobrania

Regulamin 2023.docxplik w formacie .DOCX (0 Pobrań)
Załącznik nr 1 Receptury.docxplik w formacie .DOCX (0 Pobrań)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).