Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Konkurs plastyczny dla uczniów przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej „Namaluj przeszłość”.

02 czerwca, 2023

Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla uczniów przedszkoli i klas 1-3 szkoły podstawowej „Namaluj przeszłość”.

Jak wyobrażasz sobie mieszkańców Jarosławia 5 tysięcy lat temu? Czego chciałbyś się o nich dowiedzieć? Co chciałbyś zobaczyć na wystawie w muzeum, która będzie im poświęcona?

Na prace czekamy do 14 czerwca 2023 roku. Rysunki można wysłać pocztą lub złożyć osobiście w siedzibie Muzeum (ul. Rynek 4, 37-500 Jarosław).

Klasy uczestniczące w konkursie zapraszamy na darmowe lekcje muzealne o archeologii. Aby skorzystać z oferty, konieczna jest rezerwacja terminu (tel. (+48) 16 621 54 37, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Ogłoszenie wyników:

16 czerwca 2023 (piątek), godz. 9:30

Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich, ul. Rynek 4, 37-500 Jarosław.

 

Źródło: Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).