Sobota, 2 grudnia 2023r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

Kocham Cię Tato, kocham Cię Mamo.

15 listopada, 2021
Informacja prasowa (tekst, zdj.): Fundacja Światło-Życie

Fundacja Światło-Życie organizuje - przy współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej - akcję przedświąteczną dedykowaną rodzinom. Poprzez konkurs „Kocham Cię Tato, Kocham Cię Mamo” organizatorzy chcą sprawić radość rodzicom w święta gdyż otrzymują oni w Wigilię życzenia świąteczne od dzieci w formie listu/eseju oraz sms, które jest wysyłany przez Fundację.

Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Termin - do 18 grudnia 2021 r. W konkursie jest mnóstwo atrakcyjnych nagród!

Organizatorzy zapraszają do polubienia fanpage Fundacji Światło-Życie gdzie są dostępne szczegóły akcji. Ponadto regulamin i wymagane formularze dostępne są pod adresem https://kochamcietatomamo.pl/

Informacja prasowa (tekst, zdj.): Fundacja Światło-Życie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).