Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

III Festiwal Muzyczny im. Jana Kusiewicza

21 września, 2022

🎼Drodzy Melomani,

w imieniu Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota oraz Dyrektora Artystycznego i Programowego Festiwalu Jacka Ścibora mamy zaszczyt zaprosić na niezwykle wydarzenie artystyczne - III Festiwal Muzyczny im. Jana Kusiewicza, który odbędzie się w dniach 1-2 października 2022 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina.

Bilety do kupienia od wtorku 20 września w Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich.

Cza Cza z Chopinem, Samba z Beetvonem - brzmi ciekawie?

W ramach III Festiwalu Myzycznego im. Jana Kusiewicza przygotowaliśmy również coś dla najmłodszych mieszkańców Powiatu Jarosławskiego.

Mobilna Filharmonia z Rzeszowa wystąpi z programem muzycznym już 1️⃣ października 2022 r.

Szczegóły na plakatach, zapraszamy!