Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Harcerze potrzebują pomocy!

01 grudnia, 2021

Dom harcerza przy ul. Sienkiewicza 11 w Jarosławiu wymaga gruntownego remontu. Pomimo starań komendy Hufca, ciągle brakuje środków. W imieniu potrzebujących, zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe. Mile widziana jest także pomoc o charakterze usługowym lub w formie przekazania materiałów budowlanych.

Każda, nawet najmniejsza pomoc ma znaczenie i przełoży się na realne zmiany. Sytuacja jest trudna, a zakres pracy przy remoncie bardzo duży. Nie zważając na to, społeczność harcerska nie poddaje się i dzielnie walczy o utrzymanie swojej siedziby.

Do najważniejszych prac należą:

- wymiana części okien,

- wymiana drzwi garażowych,

- modernizacja centralnego ogrzewania,

- wykonanie termoizolacji budynku,

- założenie na budynku instalacji fotowoltaicznych

- wymiana pokrycia dachowego

Dla wszystkich, którzy zechcą wspomóc jarosławskich harcerzy - konto bankowe:

Hufiec ZHP Jarosław, ul. Sienkiewicza 11, 37-500 Jarosław, Bank Spółdzielczy w Jarosławiu, nr konta 90 9096 0004 2001 0006 0642 0002.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

W razie potrzeby udzielenia informacji bądź omówienia formy pomocy, osobą do kontaktu jest Małgorzata Jaworowska, Komendantka Hufca tel. 664 040 305, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).