Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Eurobud JKS zmierzy sie z Piotrcovią

09 lutego, 2022

Ligowy mecz 17. serii PGNiG Superligi Kobiet zawodniczki Eurobudu JKS Jarosław rozegrają w Piotrkowie Trybunalskim, z miejscową Piotrcovią.

Drużyny zmierzą się ze sobą trzeci raz w tym sezonie. W 3. kolejce, po emocjonującym meczu, zwyciężyła Piotrcovia (23:21). Natomiast w 10., przy pełnej kontroli boiskowych wydarzeń od pierwszej do ostatniej minuty, pełną pulę w postaci 3 punktów zatrzymały jarosławianki (27:21).

To kolejne, trudne spotkanie, w którym szczypiornistki z Jarosławia zagrają w osłabieniu. Urazy Lesii Smolinh, Aleksandry Dorsz i Katarzyny Kozimur utrudniają lub uniemożliwiają zmiany w trakcie meczu.

Sobota (12.02.), godz. 16:00. Transmisja: Emocje.TV

Informacja (tekst, zdj.): Eurobud JKS Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).