Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Eurobud JKS Jarosław walczy o medal

10 maja, 2022

Do końca sezonu 2021/2022 pozostało już tylko dwa mecze, jednak to właśnie najbliższe spotkanie z KPR-em Gminy Kobierzyce urasta do miana najważniejszego, decydującego pojedynku. Bardzo możliwe, że już tego dnia poznamy prawdopodobnego, brązowego medalistę rozgrywek. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że zarówno JKS, jak i KPR mają tyle samo punktów (51). Bilans zwycięstw w bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami przemawia na korzyść jarosławianek (1 zwycięstwo KPR, 2 zwycięstwa JKS).

Zdobycie medalu byłoby nie tylko wielkim sukcesem czarno-niebieskich i ogromnym wydarzeniem dla całego środowiska sportowego w mieście oraz województwie. Miałoby także wymiar symboliczny, ponieważ w tym roku mija 25 lat od ostatniego, zdobytego przez jarosławianki medalu. Warto dodać, że jedną z ówczesnych medalistek była Monika Cholewa - obecnie II trener Eurobudu JKS-u.

12 maja (czwartek), godz. 18:00, transmisja TVP Sport.
(Dla chętnych organizowany jest również wyjazd do Kobierzyc)

 

Informacja prasowa (tekst): Eurobud JKS Jarosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).