Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Ćwierćfinał zawodniczki z Jarosławia w Grand Prix Polski Juniorek

20 grudnia, 2021

Na ćwierćfinale zakończyła swój start w 2. Grand Prix Polski juniorek uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu i zawodniczka Kolpingu Jarosław, Anna Brzyska. W całym turnieju, który rozgrywany był w Ostródzie, nasza tenisistka stołowa przegrała tylko jeden pojedynek - w ćwierćfinale z Iloną Sztwiertnią (SKTS Sochaczew) 1:4. W pozostałych meczach jarosławianka wygrywała m.in. z Matyldą Hadryś (Bronowianka Kraków) czy Julią Furman (KU AZS UE Wrocław).

Z bardzo dobrej strony w Ostródzie zaprezentowała się również Martyna Hajduk, która po wygraniu rywalizacji w grupie przegrała w 1/16 finału z Zofią Śliwką (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i ostatecznie została sklasyfikowana na 25. miejscu. Na 17. pozycji start w gronie juniorów zakończył Szymon Brud, a na 33. pozycji została sklasyfikowana Jagoda Chwojko.

Gdy juniorzy rywalizowali w Ostródzie, w tym samym czasie żacy startowali w 2. Grand Prix Polski w Sępólnie Krajeńskim. W silnej stawce 25. miejsce zajął Wojciech Flaumenhaft.

Ponadto w miniony weekend młodzi przedstawiciele jarosławskiego klubu brali udział w VI Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego w Kraśniku. Pierwszy miejsce w tym zawodach zajęła Kinga Hawro w swojej grupie wiekowej. Na podium zmagania zakończyli również Szymon Flaumenhaft (2. miejsce) i Natalia Maciałek (3. miejsce.). Pozostali nasi gracze zostali sklasyfikowani w czołowej "10" w swoich grupach wiekowych - Alan Zieliński i Aleksander Zielnik.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): Kolping Jarosław





Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).