Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Bezpłatne szkolenie online “Napisz sam biznesplan. Dowiedz się jak napisać dobry biznesplan i otrzymać dotację z Funduszy Europejskich”

08 lutego, 2022

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne szkolenie online "Napisz sam biznesplan. Dowiedz się jak napisać dobry biznesplan i otrzymać dotację z Funduszy Europejskich".

Szkolenie jest poświęcone zasadom ubiegania się o wsparcie z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020 dla osób chcących założyć działalność gospodarczą oraz zasadom tworzenia biznesplanu. Szkolenie skierowane online jest do osób w każdej grupie wiekowej, zarówno przed jak i po 30 roku życia. 

Szkolenie odbędzie się 15 lutego 2022 r. od 9.00 do 13.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 lutego 2022 r. do 15:30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (tj. 15 lutego 2022 r.).  

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Szkolenie jest skierowane do osób planujących otworzenie działalności gospodarczej z wykorzystaniem wsparcia z Funduszy Europejskich.

Program szkolenia:

  • 9.00-9.10 - Powitanie uczestników i prezentacja programu spotkania;
  • 9.10-10.10 - Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach aktualnych projektów (działanie 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego oraz Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego PO WER);
  • 10.10-10.30 - Przerwa;
  • 10.30-12.45 - Wybór projektu, przystąpienie do projektu, wnioskowanie o wsparcie finansowe (w tym biznesplan, jako załącznik do wniosku o dotację na założenie firmy - część warsztatowa)
  • 12.45-13.00 - Podsumowanie, pytania i odpowiedzi.

Informacja: Biuro Informacji o Funduszach Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

  

Organizator szkolenia:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu  

ul. Kościuszki 2, 37-700 Przemyśl 

tel.: 798 771 080, 798 771 524

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki do pobrania

Klauzula RODO.pdfplik w formacie .PDF (0 Pobrań)
Bezpłatne szkolenie online 15.02.2022.docxplik w formacie .DOCX (0 Pobrań)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).