Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Apel Starosty Jarosławskiego w związku z zagrożeniem COVID-19

23 listopada, 2021
Zdjęcie - domena publiczna

Szanowni Państwo, mieszkańcy powiatu jarosławskiego,

koronawirus w dalszym ciągu jest zagrożeniem. COVID-19 zabija, a prezentowane codziennie statystyki zakażeń i zgonów, to nie są liczby, to są konkretni ludzie. Zadbajmy, by nie było wśród nich nas samych, albo naszych bliskich! Podczas pandemii najważniejsza jest odpowiedzialna postawa nas wszystkich.

Dlatego zalecam Państwu przestrzeganie wszelkich zaleceń sanitarnych, które są pomocne w profilaktyce zapobiegania zakażeniem koronawirusem. Odpowiedni dystans społeczny, maseczki w zamkniętej przestrzeni publicznej oraz dezynfekcja dłoni. Ten reżim sanitarny jest wprowadzony dla naszego wspólnego dobra – wiedząc to, stosujmy się zatem do zaleceń!

Starosta jarosławski Stanisław Kłopot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).