Środa, 17 czerwca 2026r. | Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta
Pokaż menu

130 jubileusz świętowała Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu!

01 czerwca, 2026

130 lat historii, tradycji i tysięcy uczniowskich marzeń – taki niezwykły jubileusz świętowała Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu. To wyjątkowe wydarzenie stało się okazją do przypomnienia bogatego dorobku placówki, która od pokoleń kształci i wychowuje młodzież. Wspólne świętowanie zgromadziło licznych gości, absolwentów, nauczycieli, rodziców oraz wszystkich tych, którym bliska jest historia i przyszłość popularnej „Dwójki”.

W imieniu starosty jarosławskiego w uroczystościach udział wziął członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego Andrzej Wyczawski, który w imieniu włodarza i swoim własnym złożył na ręce dyrekcji, nauczycieli oraz całej społeczności szkolnej wyrazy uznania za pielęgnowanie tradycji, wysoki poziom kształcenia oraz nieoceniony wkład w rozwój lokalnej edukacji.

Wydarzenie – jak przystało na tak zacny, okrągły jubileusz, obfitowało w niespodzianki. Jednym z najbardziej symbolicznych momentów wydarzenia było wkopanie Kapsuły Czasu – przesłania dla przyszłych pokoleń uczniów, które za wiele lat stanie się niezwykłym świadectwem współczesności…

Jubilatce życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów, inspiracji oraz niegasnącej pasji do kształcenia i wychowywania młodych ludzi.

 

 

Materiały: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu





Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).