Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

110-lecie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czelatycach

05 czerwca, 2023

 Uroczystość 110-lecia powstania Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czelatycach obchodzona była 4 czerwca 2023 roku.

Powiat Jarosławski reprezentowali Starosta Stanisław Kłopot oraz Wicestarosta Mariusz Trojak, którzy złożyli miejscowym Strażakom serdeczne życzenia z okazji dostojnego Jubileuszu, a także wyrazy uznania za długie lata służby Bogu na chwałę, ludziom na ratunek wręczając symboliczną grafikę św. Floriana-patrona strażaków.

Wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą w intencji strażaków. Po nabożeństwie została poświęcona tablica upamiętniająca strażaków OSP Czelatyce, a następnie wręczono medale za zasługi dla pożarnictwa. Całość uświetnił program artystyczny w wykonaniu szkolnej młodzieży z Czelatyc oraz występ Mażoretek i Orkiestry Dętej z Rokietnicy.

 

Zdj. Urząd Gminy Rokietnica/dziękujemy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).