Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Zaproszenie na spotkanie dotyczące programu Czyte Powietrze

06 czerwca, 2022
Cerkiew w Tyniowicach / Wojciech Pysz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Cerkiew w Tyniowicach / Wojciech Pysz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Urząd Gminy Roźwienica zaprasza zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu "Czyste Powietrze" na spotkanie informacyjne w dniu 15 czerwca (środa) 2022 r. w godzinach od 10:00 do 14:00. Spotkanie odbędzie się w sali narad Urzędu Gminy w Roźwienicy.

Dofinansowanie w ramach Programu "Czyste Powietrze" można uzyskać na:

· wymianę źródła ciepła,
· instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,
· wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła,
· mikroinstalację fotowoltaiczną,
· ocieplenie przegród budowlanych,
· stolarkę drzwiową i okienną,
· dokumentację (audyt energetyczny, dokumentacja projektowa).

Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, podczas którego przedstawione zostaną założenia Programu, rodzaje przedsięwzięć oraz warunki dofinansowania ,jak również sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Jednocześnie informujemy, że Gmina Roźwienica podpisała porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie i przystąpiła do obsługi Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze".

Mieszkańcy naszej gminy mogą za pośrednictwem urzędu złożyć wniosek o dotację z Programu "Czyste Powietrze" oraz otrzymać bezpłatną pomoc w zakresie weryfikacji wniosku pod kątem wymagań programu. Punkt konsultacyjno- informacyjny działa od poniedziałku do czwartku w godz. 9°° do 14°° w budynku Urzędu Gminy w Roźwienicy pokój nr. 15
Gmina Roźwienica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).