Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Remont budynku WDK w Bystrowicach.

15 listopada, 2021

 W okresie od 09.08.2021 r. do 06.10.2021 r w budynku Wiejskiego Domu kultury w Bystrowicach przeprowadzono remont pomieszczeń w których zlokalizowana będzie kuchnia wraz z zapleczem. Wykonano roboty remontowe budowlane polegające na wykonaniu ścianek działowych, montażu nowych okien i drzwi, wykonaniu posadzek, tynków i okładzin, wykonano instalację wodociągową wykonano instalację kanalizacji sanitarnej oraz wykonano instalację elektryczną.

Roboty budowlane i instalacji sanitarnych wykonała Firma BAR-BUD Łukasz Baran z Tyniowic natomiast instalację elektryczną wykonał nieodpłatnie Pan Piotr Kochman w ramach partnerstwa. Całkowity koszt robót wyniósł 49 815,10 zł brutto.

Roboty zostały sfinansowane ze środków Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021- 2025 w kwocie 12 000,00 zł oraz ze środków funduszu soleckiego i środków budżetu Gminy.
Gmina Roźwienica

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).