Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Profilaktyka 40 plus

13 listopada, 2021
     Od 1 lipca ruszył Rządowy Program „Profilaktyka 40 Plus”. Każdy Polak powyżej 40 roku życia otrzyma jednorazowy dostęp do bezpłatnego pakietu badań diagnostycznych.
    Aby skorzystać z pakietu badań, należy wypełnić ankietę umieszczoną w Internetowym Koncie Pacjenta (IKP) na stronie pacjent.gov.pl , która pozwoli na ocenę czynników ryzyka. Dzięki temu zostanie wygenerowane zlecenie pakietu badań odpowiedniego dla płci. Każda osoba może także skorzystać ze wsparcia konsultanta w ramach infolinii Domowej Opieki Medycznej (22 735 39 53).
   To rozwiązanie jest z myślą dla osób, które nie skorzystają z formularza umieszczonego w IKP. Program „Profilaktyka 40 PLUS” będzie realizowany od 1 lipca do 31 grudnia 2021 r. Najważniejsze informacje dotyczące programu można znaleźć na stronie www.gov.pl/profilaktyka.Gmina Roźwienica

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).