Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Obrady XXV Sesji Rady Gminy Roźwienica

30 listopada, 2021
Cerkiew w Tyniowicach / Wojciech Pysz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Cerkiew w Tyniowicach / Wojciech Pysz / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Obrady XXV Sesji Rady Gminy Roźwienica, odbędą się w dniu 6 grudnia /tj. poniedziałek/ o godzinie 14:00 w Hali Sportowej w Szkole Podstawowej w Roźwienicy.
Porządek obrad Sesji:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Powołanie Komisji uchwał i wniosków.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Wójta Gminy w okresie międzysesyjnym.
5. Sprawozdanie z działalności Komisji Rady Gminy w okresie międzysesyjnym.
6. Podjęcie uchwał:

1) W sprawie zmian w budżecie na rok 2021 (Projekt 1),
2) W sprawie ustalenia wynagrodzenie miesięcznego dla Wójta Gminy Roźwienica (Projekt 2),
3) W sprawie zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym (Projekt 3). 4) w sprawie przyjęcia „ Rocznego programu współpracy Gminy Roźwienica z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2022 rok” (Projekt 4).
7. Zapytania, wolne wnioski.
8. Zakończenie obrad Sesji.
Gmina Roźwienica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).