Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę

20 listopada, 2021

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy odbyły się obchody odzyskania przez Polskę Niepodległości wraz z pasowaniem pierwszoklasistów.
W uroczystości udział wzięli: Ksiądz Proboszcz Jacek Chochołek, Anna Huk- Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego, Wójt Gminy Rokietnica Witold Szajny, Przewodniczący Rady Gminy Rokietnica Edward Jakubas, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rokietnica Kazimierz Wojtowicz oraz Radni Gminy Rokietnica, Dyrektor GCKiP w Rokietnicy Agata Bury, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej na czele z przewodniczącym Wiesławem Karpińskim
Uroczystość była okazja do refleksji nad 103 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie klasy VI SP w Rokietnicy przypomnieli obecnym znaczenie wolnej Polski oraz przypomnieli wspaniałych uczonych którzy przyczynili się do rozwoju naszej Ojczyzny.
Kolejnym elementem dnia dzisiejszego było uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów do grona szkolnego. Wójt Gminy Rokietnica Witold Szajny wręczył każdemu upominek oraz życzył wielu radosnych i cennych chwil spędzonych w szkole.Gmina Rokietnica

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).