Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Kiermasz papieskich kremówek o smaku nadziei

20 listopada, 2021

W liturgiczne wspomnienie Świętego Jana Pawła II, czyli 22 października 2021 roku Szkolne Koło CARITAS zorganizowało Kiermasz papieskich kremówek o smaku nadziei. Od wczesnego ranka wolontariusze rozprowadzali pyszne kremówki wśród społeczności szkolnej. Następnie odwiedzili seniorów przebywających w Dziennym Domu „POGODNY SENIOR” w Czelatycach oraz pracowników Urzędu Gminy w Rokietnicy. Środki finansowe uzyskane z przeprowadzonej akcji charytatywnej zostały przesłane Księdzu Misjonarzowi i Proboszczowi Wojciechowi Baciorowi na rozbudowę kaplicy w wiosce Irachi w Parafii Palanda położonej w dalekim Ekwadorze.
Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję serdecznie dziękujemy.
Na ręce Pani Anny Bąk Prezes Koła Gospodyń Wiejskich w Rokietnicy Woli składamy serdeczne Bóg zapłać członkiniom Koła za upieczenie wyśmienitych kremówek. Dziękujemy za współpracę i okazane serce. Niech dobry Bóg wynagrodzi wszelki trud…Gmina Rokietnica

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).