Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

Wiejski Dzień Dziecka w Zamojscach

12 czerwca, 2024
Cerkiew w Chotyńcu / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Cerkiew w Chotyńcu / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W niedzielę 9 czerwca w Zamojscach odbył się Wiejski Dzień Dziecka organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich. Serdecznie dziękujemy za obecność panu Wójtowi Bogdanowi Szylarowi i upominki dla dzieciaków, a także Wicemarszałek Sejmiku Województwa Podkarpackiego Annie Huk i Radnemu Gminy Damianowi Jałowemu, którzy również wsparli naszą imprezę. Nasza społeczność jest bardzo mała, ale prężnie działamy i staramy się organizować różnego typu imprezy. Dlatego pragniemy podziękować, KGW, OSP, Sołtysowi i Radzie Sołeckiej, a także wszystkim mieszkańcom za pomoc w przygotowaniach do tego dnia.

Tekst i zdjęcia: KGW Zamojsce

Gmina Radymno