Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Pokaż menu

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie “Z Tradycją w Nowoczesność”

22 marca, 2023

Skontaktuj się i zgłoś swój pomysł!

W związku z ogłoszonym przez Zarząd Województwa Podkarpackiego konkursem na wybór strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Planem Strategicznym Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 i Programem Regionalnym Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie
„Z Tradycją w Nowoczesność” przystąpiła do kolejnego etapu opracowywania tego dokumentu zachęcając tym samym do aktywnego włączenia się lokalnej społeczności, która ma realny wpływ na kształtowanie się rozwoju obszarów wiejskich.

W związku z powyższym zachęcamy osoby/podmioty, które w nowym okresie programowania 2021-2027 zamierzają opracowywać i składać wnioski, realizować własne inicjatywy na obszarze LGD Stowarzyszenia „Z Tradycją w Nowoczesność” do aktywnego, czynnego udziału w pracach mających na celu opracowanie Lokalnej Strategii Rozwoju na Nowy Okres Programowania.

Pomysły można składać za pośrednictwem poczty mailowej na adres: lgd.ztradycjawnowoczesnosc@gmail.com, poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: 16 621 90 65, podczas spotkania w Biurze z pracownikiem, spotkanie z koordynatorem gminnym czy przesłanie w formie tradycyjnej pocztą na adres: ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław. 

- 75683.jpg
Gmina Radymno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).