Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja
Pokaż menu

III Podkarpacki Festiwal Kuchni Dworskiej

04 lipca, 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości na III Podkarpacki Festiwal Kuchni Dworskiej, który odbędzie się 7 lipca 2024 roku w Sośnicy. To wyjątkowe wydarzenie połączone jest z jubileuszem 15-lecia powstania Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Radymno "Pro Patria". Festiwal jest doskonałą okazją, aby wspólnie celebrować bogactwo kulinarnego dziedzictwa naszego regionu, a także uczcić wieloletnie działania na rzecz rozwoju naszej gminy przez Stowarzyszenie "Pro Patria".

Zapewniamy, że nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. To wspaniała okazja, aby spędzić dzień w miłym towarzystwie, ciesząc się tradycyjnymi smakami i wspólnie świętując ważne wydarzenie w naszej gminie. Więcej informacji znajdą Państwo na plakacie poniżej. Do zobaczenia w Sośnicy! 

 
Gmina Radymno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).