Sobota, 13 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Kingi, Andrzeja

III Podkarpacki Festiwal Kuchni Dworskiej

04 lipca, 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości na III Podkarpacki Festiwal Kuchni Dworskiej, który odbędzie się 7 lipca 2024 roku w Sośnicy. To wyjątkowe wydarzenie połączone jest z jubileuszem 15-lecia powstania Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Radymno "Pro Patria". Festiwal jest doskonałą okazją, aby wspólnie celebrować bogactwo kulinarnego dziedzictwa naszego regionu, a także uczcić wieloletnie działania na rzecz rozwoju naszej gminy przez Stowarzyszenie "Pro Patria".

Zapewniamy, że nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin. To wspaniała okazja, aby spędzić dzień w miłym towarzystwie, ciesząc się tradycyjnymi smakami i wspólnie świętując ważne wydarzenie w naszej gminie. Więcej informacji znajdą Państwo na plakacie poniżej. Do zobaczenia w Sośnicy!

Gmina Radymno