Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

II Gminny Interdscyplinarny Konkurs Drużynowy pn. “MATCOD”.

11 maja, 2022
Cerkiew w Chotyńcu / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Cerkiew w Chotyńcu / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W dniu 27.04.2022r. w Szkole Podstawowej w Sośnicy odbył się II Gminny Interdscyplinarny Konkurs Drużynowy pn. „MATCOD”. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas VIII w 2 osobowych drużynach z terenu naszej gminy. Każda drużyna miała za zadanie zrealizować zadania z matematyki, fizyki oraz informatyki. Cały konkurs przebiegł w miłej atmosferze z nutką rywalizacji. Werdykt przedstawiał się następująco:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Sośnicy - 25 pkt

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Nienowicach – 23 pkt

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Świętem - 21 pkt

Po ogłoszeniu werdyktu nastąpiło uroczyste przekazanie nagród przez Wójta Gminy Radymno Bogdana Szylara. Organizatorami konkursu byli: P. Barbara Hałas i P. Ireneusz Soja. Gratulujemy serdecznie tak świetnych wyników!

Gmina Radymno