Piątek, 12 sierpnia 2022r. | Imieniny: Innocentego, Lecha, Euzebii

Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Łazach.

21 czerwca, 2022
Cerkiew w Chotyńcu / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Cerkiew w Chotyńcu / Henryk Bielamowicz - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Pośród wielu dróg rodzina jest drogą pierwszą

Jan Paweł II

15 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Łazach odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie to połączyło dwa święta: Dzień Matki i Dzień Ojca.  Spotkanie zostało zorganizowane przez nauczycieli – wychowawców, na czele z panią dyrektor Beatą Kołcz.
Zaproszeni rodzice zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przy stołach udekorowanych (przez ich pociechy) polnymi kwiatami. W obsługę gości zaangażowali się - elegancko ubrani - najstarsi uczniowie szkoły. W trakcie uroczystości dzieci z przedszkola oraz klas od pierwszej do trzeciej przedstawiły wzruszający program artystyczny ukazujący sceny z życia rodziny, przy okazji prezentując swoje znakomite umiejętności aktorskie, recytatorskie i muzyczne.
Na zakończenie wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty.

Spotkanie uświetnili znakomici goście: Wójt Gminy Radymno -  Bogdan Szylar, Przewodniczący Rady Gminy Radymno - Jan Fusiek

Tekst: SP Łazy

Gmina Radymno