Bezpłatne badanie wzroku w OPTO-BUS
Z przyjemnością informujemy, że 18 lutego ponownie odwiedzi nas OPTO-BUS, w którym przeprowadzane będzie bezpłatne badanie wzroku dla mieszkańców. Więcej informacji na plakacie. Zapraszamy!

Źródło: Urząd Gminy Radymno