Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Zmiana lokalizacji Punktu Szczepień Powszechnych w Jarosławiu

02 grudnia, 2021

 

Urząd Miejski w Pruchniku zawiadamia mieszkańców gminy, że od miesiąca października, prowadzony przez Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu Punkt Szczepień Powszechnych przeciw COVID-19, działa w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (dawne Centrum Kształcenia Praktycznego) przy ul. Paderewskiego 11A w Jarosławiu. Punkt działa w następujących godzinach:

 

  • poniedziałek – piątek: 8.00 – 18.00
  • sobota: 8.00 – 15.00

Rejestracji na szczepienie można dokonać telefonicznie: 722 040 270, 785 007 361, 722 020 770, przez internet (gov.pl/szczepmysie) lub przychodząc osobiście do punktu.

Do rejestracji należy przygotować nr PESEL oraz nr telefonu komórkowego, pod który wysłana zostanie informacja z terminem oraz miejscem szczepienia.

Wszelkie najnowsze i obowiązujące informacje, dotyczące szczepień przeciwko COVID-19, znajdą Państwo na stronie:                                     https://www.gov.pl/web/szczepimysie/szczepienie-przeciwko-covid-19
Gmina Pruchnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).