Sobota, 9 grudnia 2023r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

Uwaga! Od 19.10.2023 r. wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Kańczudzkiej w Pruchniku

18 października, 2023

W związku z realizacją zadania: Remont (odnowa) drogi wojewódzkiej Nr 881 Sokołów Małopolski - Łańcut - Kańczuga - Pruchnik - Żurawica w m. Pruchnik w km 52+14552+882 (Ul. Kańczudzka) od dnia 19.10.2023 zostaje wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

Na w/w odcinku będą prowadzone prace związane z frezowaniem istniejącej nawierzchni, regulację studzienek kanalizacyjnych, ułożenie nowej nawierzchni.

Ruch będzie odbywał się wahadłowo, mimo to zaleca się o wybór alternatywnych dróg dojazdowych oraz zachowanie szczególnej ostrożności na terenie przyległym do remontowanego odcinka drogi wojewódzkiej.

Dziękujemy za zastosowanie się do naszej prośby i przepraszamy za utrudnienia.

 
Gmina Pruchnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).