Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego

Turniej Tenisa Stołowego – wyniki szkół

25 listopada, 2022

W dniu dzisiejszym (25.11.2022 r.) w hali sportowej w Pruchniku odbyła się pierwsza część Turnieju Tenisa Stołowego Puchar Burmistrza Pruchnika i Prezesa KTS „Strażak” Pruchnik pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana.

W dzisiejszych rozgrywkach rywalizowali uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy. W otwarciu turnieju uczestniczył Wacław Szkoła – Burmistrz Pruchnika oraz Stanisław Szkoła - Prezes Klubu Tenisa Stołowego „Strażak” Pruchnik.

Medale i puchary w imieniu Burmistrza Pruchnika wspólnie z Prezesem KTS "Strażak" wręczał Robert Grządziel - Sekretarz Gminy Pruchnik.

Wyniki przedstawiają się następująco:

kategoria I - uczniowie klas 1- 5

2. Fabian Szpytma - SP Nr 1 w Pruchniku
  3. Gabriel Węgrzyn - SP Nr 1 w Pruchniku
  4. Hubert Capik - SP w Jodłówce

Gratulujemy w szczególności zwycięzcom, ale również wszystkim uczestnikom, trenerom oraz nauczycielom.

Jutro odbędą się rozgrywki grup zorganizowanych, serdecznie zapraszamy do kibicowania.

.sig_cont {width:280px;height:270px;}

Gmina Pruchnik