Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Rekrutacja do przedszkola, oddziałów i punktów przedszkolnych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych z terenu Gminy Pruchnik na rok szkolny 2022/2023

02 lutego, 2022

Uprzejmie informujemy, że z dniem 28 lutego 2022 roku rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2022/2023, dla których organem prowadzącym jest Gmina Pruchnik.

Zgodnie z art. 154 ust. 1 pkt 1 i ust.3 ustawy  z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz.U. z 2020 r., poz. 910 i 1378 z późn. zm.) oraz zgodnie Zarządzeniem Nr 5/2022 Burmistrza Pruchnika z dnia  1 lutego 2022 r., podajemy  terminy oraz zasady i kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji wydawania i odbierania dokumentów rekrutacyjnych będą zamieszczone na stronach internetowych poszczególnych placówek oświatowych:
Gmina Pruchnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).