Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Rajd Pieszy „Spacer Włóczykija” i nowe ścieżki turystyczne na terenie gminy

28 lutego, 2022

W sobotę 26.02.2022 r. odbył się coroczny rajd pieszy "Spacer Włóczykija". Tym razem miał on szczególny charakter, ponieważ połączony był z otwarciem nowych tras pieszych - ścieżek turystycznych Góra Iwa (4 km) i Snopkowa Góra (0,7 km). Ścieżki te rozpoczynają się i kończą przy Grocie Solnej w Pruchniku Górnym tworząc pętle. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół zapewniając m.in.: dobrą zabawę, piękną scenerię, czy dobre nastroje, dopisała także pogoda, ponieważ był to piękny słoneczny dzień.

Pełna relacja z tego wydarzenia na stronie CKSiT w Pruchniku. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz do osobistego przejścia trasami nowych ścieżek turystycznych.

 

Pełna relacja rajdu:
Gmina Pruchnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).