Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Program “Poznaj Podkarpackie” a w nim Powiat Jarosławski i oczywiście Gmina Pruchnik

18 sierpnia, 2021

Powiat Jarosławski skrywa wiele atrakcji, może nie tak znanych jak Tatry czy morze, jednak można tutaj znaleźć wiele sposobów do spędzania wolnego czasu, zarówno aktywnie jak i odpoczywając na plaży. Kilka propozycji przygotowało TVP 3 Rzeszów w programie "Poznaj Podkarpackie". Znajdują się tutaj propozycje do zwiedzania i odwiedzania powiatu jarosławskiego, a w szczególności Gminy Pruchnik. Można tutaj wiele zobaczyć, odpocząć w pięknych okolicznościach natury i aktywnie spędzić dzień, weekend czy zagościć na dobre - serdecznie zapraszamy!

Czy wiecie, że na północy naszego powiatu, w lasach gminy Wiązownica wyznaczono 79 km tras rowerowych dla każdego? Albo, że  akademicki mistrz Podkarpacia w kolarstwie górskim bardzo sobie chwali treningi po leśnych ścieżkach w okolicach Pruchnika? Był także najlepszy na świecie przepis na królewskiego sandacza, choć wszystkie złowione podczas programu ryby trafiły z powrotem do wody. Fascynuje także coraz bardziej zalew ZEK w Radymnie. Nie zabrakło nordic walking, przyjemnego „plażingu”, pasji fotograficznej oraz „czasu w las”. Dla tych, którzy przegapili #poznajPodkarpackie w telewizji, albo zechcą obejrzeć jeszcze raz (warto!):

 

/tekst kursywą za: powiat.jaroslawski.pl/

Zobacz odcinek 1 - Zapraszamy do powiatu jarosławskiego

Zobacz odcinek 2 - Na rowery wokół Pruchnika

 

Zobacz odcinek 3 - Zalew ZEK w Radymnie

 

Zobacz odcinek 4 - Łowimy na rzece San w Jarosławiu

 

Zobacz odcinek 5 - Czas w las

 

Zdjęcia - TVP 3 Rzeszów
Gmina Pruchnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).