Środa, 22 marca 2023r. | Imieniny: Katarzyny, Boguslawa
Pokaż menu

Nominacje dla dyrektorów placówek oświatowych z terenu gminy

24 sierpnia, 2022

W dniu 23.08.2022 r. w Urzędzie Miejskim w Pruchniku Burmistrz Wacław Szkoła spotkał się z dyrektorami dwóch szkół i przedszkola w celu powierzenia obowiązków. Po przeprowadzonych konkursach, dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pruchniku została wybrana

dotychczasowa Pani Dyrektor Magdalena Długosz. Na dyrektora Szkoły Podstawowej w Jodłówce wybrano Panią Halinę Kamińską, która zastąpi na tej funkcji Pana Jerzego Wróbla, odchodzącego na emeryturę po 40 latach pracy w tej placówce. Obowiązki Dyrektora Przedszkola Samorządowego w Pruchniku pełnić będzie Pani Bożena Szkoła, dotychczasowy dyrektor.

Pan Burmistrz złożył gratulacje w związku z wygranymi konkursami, podziękował za dotychczasową owocną współpracę oraz życzył wielu sukcesów i wytrwałości w kierowaniu tak ważnymi placówkami, odpowiedzialnymi za naukę i wychowanie dzieci i młodzieży z Gminy Pruchnik.

 


.sig_cont {width:280px;height:270px;}
Gmina Pruchnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).