Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

LGD Stowarzyszenie ”Z Tradycją w Nowoczesność” przyznało 4 dofinansowania dla Gminy Pruchnik

03 lutego, 2022

LGD Stowarzyszenie ”Z Tradycją w Nowoczesność” przyznało 4 dofinansowania dla Gminy Pruchnik.

 1. Na podejmowanie działalności gospodarczej trzech przyszłych przedsiębiorców z terenu gminy Pruchnik otrzyma dofinansowania na rozpoczęcie działalności na łączną kwotę 180 tyś. zł.

  Więcej informacji pod linkiem:
  http://www.ztradycjawnowoczesnosc.pl/files/Lista%20operacji%20ocenionych%20wg.%20lokalnych%20kryteriow.pdf

 2. Na poprawę infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej Gmina Pruchnik złożyła wniosek na częściową rewitalizację terenów zielonych przy ulicy Zamkowej w Pruchniku do kwoty 164 300,00 zł. Więcej informacji pod linkiem:
  http://www.ztradycjawnowoczesnosc.pl/informacja-o-wynikach-oceny-i-wyboru-wnioskow-o-przyznanie-pomocy-poprawa-infrastruktury-turystycznej-rekreacyjnej-i-kulturalnej,1454.html
 3.  
  Gmina Pruchnik

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).