Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Ferie z WOT – Powołanie do 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

28 stycznia, 2022

3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej prowadzi nabór do służby w Wojskach Obrony Terytorialnej, czyli piątej obok Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej i Wojsk Specjalnych rodzaj Sił Zbrojnych RP, których misją jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności w czasie konfliktu zbrojnego, ale także podczas klęsk żywiołowych lub katastrof.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące "Terytorialsów", zachęcając do zainteresowania się i wstąpienia w szeregi WOT.

Wszelkie informacje o prowadzonym naborze dostępne są na stronie - https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/ lub u rekrutera 34blp - st. szer. Magdaleny MAC - tel. 607 294 800.

 

 


.sig_cont {width:280px;height:270px;}
Gmina Pruchnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).