Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego

78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.

31 lipca, 2022

Burmistrza Pruchnika

W związku z obchodami 78 ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, w celu oddania hołdu bohaterskim Powstańcom oraz cywilnym ofiarom Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia 2022 r. o godz. 17:00 na terenie gminy Pruchnik zostaną włączone syreny alarmowe.
Syreny zostaną uruchomione na okres 1 minuty i będą emitować dźwięk ciągły.
W tym dniu, dla podkreślenia rangi wydarzenia, na obiektach użyteczności publicznej, zostaną również wywieszone flagi państwowe.

Burmistrz Pruchnika
mgr inż. Wacław Szkoła