Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Zaproszenie

29 listopada, 2022

Wójt Gminy Pawłosiów i Gminny Ośrodek Kultury

zapraszają

do udziału w konkursie „Najładniejsza Ozdoba Choinkowa”

 

Szanowni mieszkańcy Gminy Pawłosiów!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Zapraszamy zatem Państwa do udziału w konkursie świątecznym: Najładniejsza Ozdoba Choinkowa.

Chcemy, aby w tym roku drzewko świąteczne wyglądało wyjątkowo, dlatego zachęcamy Was do udziału w konkursie. Postarajcie się wykonać ciekawą i estetyczną ozdobę. Drodzy Państwo, jeśli nie macie własnego pomysłu, niech inspiracją będą porady i doświadczenie osób starszych. Nich na choince znajdą się ozdoby tradycyjne, takie które wykonywały nasze babcie – łańcuchy, cukierki, ciastka itp.

Komisja oceni prace w czterech kategoriach wiekowych; przedszkolaki, dzieci klas 1-3 (7 -10 lat), młodzież (11 – 17 lat) oraz dorośli (18+). Prace oznaczone metryczką należy dostarczyć do Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie,
do dnia 12 grudnia 2022 r. do godz. 14.30.  Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów odbędzie się w dniu 15 grudnia
o godzinie 11.30 w Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie
.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawarte są w załączonym Regulaminie na stronie internetowej Gminy i GOK Pawłosiów.

W załączeniu Regulamin konkursu oraz załącznik nr 1 i załącznik nr 2.

Gmina Pawłosiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).