Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

Rozwiąż krzyżówkę z Biuletynu LGD i wygraj nagrodę!

29 czerwca, 2021

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność” serdecznie zachęca do nabycia najnowszego, specjalnego Biuletynu Informacyjnego czerwiec 2021, w którym przygotowała część rozrywkową – weź w niej udział i wygraj nagrodę!

 

Biuletyny można nabyć w Urzędzie Gmin/Miast wchodzących w skład Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Z Tradycją z Nowoczesność” tj.: Chłopice, Kańczuga, Laszki, Pawłosiów, Roźwienica, Pruchnik, Radymno oraz Miasta Radymna.

 

Osoby, które chcą wziąć udział w losowaniu nagród, powinny odesłać wycięty i wypełniony kupon konkursowy z uzupełnioną zgodą na przetwarzanie danych osobowych pocztą tradycyjną na adres biura: Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Z Tradycją w Nowoczesność ”ul. Kościuszki 26, 37-500 Jarosław.

Na odpowiedzi czekamy do dnia 31.08.2021 r.

Zwycięzców wyłonimy i powiadomimy zgodnie z regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się w zakładce Aktualności na stronie internetowej www.ztradycjawnowoczesnosc.pl

- Regulamin konkursów
Gmina Pawłosiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).