Piątek, 12 lipca 2024r. | Imieniny: Jana, Brunona, Bonifacego
Pokaż menu

„Równać Szanse”

25 lutego, 2022
„Równać Szanse”

Fundacja Civis Polonus ogłasza nabór wniosków w Konkursie Duże Granty organizowanym w ramach programu ,,Równać Szanse”! Jego celem jest wsparcie projektów rozwijających kompetencje społeczne i emocjonalne młodych ludzi z małych miejscowości.

W konkursie możesz zdobyć dotację w wysokości do 40 tysięcy zł na realizację 12-miesięcznego projektu w Twojej miejscowości!

Termin składania wniosków upływa 15 marca o godzinie 12:00 (w południe).

 

Kto może ubiegać się o dotację?

 

W organizowanych przez nas konkursach przyznajemy granty podmiotom z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. Mogą to być:

●     organizacje pozarządowe zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub w ewidencji prowadzonej przez Starostów;

●     powiatowe, miejskie i gminne domy kultury, które otrzymały od 2017 roku co najmniej jedną dotację w programie ,,Równać Szanse”;

●     powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne, które otrzymały od 2017 roku co najmniej jedną dotację w programie ,,Równać Szanse”.

Dlaczego warto?

Realizacja projektu to dla młodych ludzi ciekawe wyzwanie i szansa na współpracę z innymi. Razem ustalają cel, który chcą osiągnąć. Uczą się planowania i pracy w zespole, poznają lokalną historię, kulturę, środowisko przyrodnicze i tradycję. Mają okazję zapoznać się z okolicznymi działaczami.  Rozwijają pasje i zainteresowania, sprawdzają się w nowych sytuacjach. Nawiązują nowe przyjaźnie. Działają na rzecz lokalnej społeczności.

Program Równać Szanse działa od 21 lat. Dotychczas w Programie zrealizowano ponad

3 500 projektów, w których wzięło udział ponad 150 000 młodych ludzi! Wartość przyznanych grantów przekroczyła 40 000 000 zł!

 

Czas zrealizować projekt w Twojej miejscowości!

Więcej informacji na temat konkursu - www.rownacszanse.org.pl/konkurs_duze_granty/

Pliki do pobrania:

-       Zasady konkursu grantowego

-       Wniosek

-       Kryteria oceny formalnej

-       Kryteria oceny merytorycznej

-       Szczegółowe informacje o sposobie realizacji projektów
Gmina Pawłosiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).