Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Podsumowanie zebrań sprawozdawczych w Jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych za 2022 r.

31 marca, 2023

W minioną sobotę tj. 25 marca br. zakończył się cykl zebrań sprawozdawczych za rok 2022 w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Podczas wszystkich spotkań, które odbyły się w miesiącu lutym i marcu przedstawiciele poszczególnych jednostek przedstawiali sprawozdania z działalności za rok 2022, sprawozdania finansowe oraz komisji rewizyjnej. Udzielono też absolutorium dla zarządów.

Miłym akcentem było ślubowanie nowo przyjętych członków w jednostkach OSP Cieszacin Wielki i Ożańsk. Ważnym punktem zebrań było również omawianie planów działań OSP na rok bieżący. Podczas spotkań, poruszono tematy udziału w szkoleniach specjalistycznych,  dyskutowano o konieczności naboru młodzieży do straży, przeprowadzenia gminnych zawodów sportowo-pożarniczych, a także organizacji obchodów 100-lecia powstania jednostki OSP w Pawłosiowie.

Uczestniczący w zebraniach Wójt Gminy Pawłosiów Mariusz Reń, podziękował wszystkim druhom za dotychczasową działalność, ofiarność, stałą gotowość niesienia pomocy mieszkańcom, skuteczny udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz udział w wielu gminnych uroczystościach patriotyczno-religijnych.
Gmina Pawłosiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).