Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Nowe atrakcje na placu w Tywoni

11 listopada, 2021
Nowe atrakcje na placu w Tywoni

W III dekadzie września pomiędzy gminą Pawłosiów a Województwem Podkarpackim  została zawarta umowa dotycząca pomocy finansowej z budżetu Województwa Podkarpackiego, w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025.

Na jej podstawie gmina otrzyma dotację w wysokości 12 000,00 zł na realizację zadania pn.: ,,Zagospodarowanie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Tywoni poprzez montaż małej architektury oraz utwardzenie terenu”.

Zakres rzeczowy zadania obejmuje montaż elementów małej architektury, w tym: ławek parkowych, stołów parkowych, stojaka na rowery, koszy na śmieci.  Przewidziane są  również atrakcje dla dzieci
w postaci puzzli edukacyjnych, domków dla owadów oraz stolika do gry w szachy lub warcaby z siedziskami.

Pozostałe prace dotyczą utwardzenia terenu - wykonania alejki łączącej miejsca wypoczynku (stoliki, ławki) z altaną taneczną - pow. 32 m2 i montażu dodatkowego oświetlenia na terenie kompleksu. Realizacja zadania przyczyni się do poprawy lokalnej infrastruktury społecznej, wpłynie na aktywizację środowiska lokalnego i wzrost atrakcyjności  miejscowości.

W III dekadzie września pomiędzy gminą Pawłosiów a Województwem Podkarpackim  została zawarta

 
Gmina Pawłosiów

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).