Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Informacja

25 września, 2023
Pałac Siemieńskich w Pawłosiowie / MyName (Hiuppo) - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Pałac Siemieńskich w Pawłosiowie / MyName (Hiuppo) - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Przypomina się mieszkańcom gminy Pawłosiów, posiadającym zbiorniki bezodpływowe (szamba) lub przydomowe oczyszczalnie ścieków o OBOWIĄZKU dokonania zgłoszenia do Ewidencji Zbiorników Bezodpływowych i Przydomowych Oczyszczalni Ścieków.

 

Druk zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej gminy w zakładce pliki do pobrania; Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska lub w Urzędzie Gminy Pawłosiów, I piętro pokój nr 4.
Gmina Pawłosiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).