Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Gminny Dzień Dziecka w Wierzbnej

06 czerwca, 2023

Punktem kulminacyjnym obchodów Dnia Dziecka w Gminie Pawłosiów, była wspaniała impreza, która odbyła się 2 czerwca br. obok  Domu Kultury w Wierzbnej.

Uroczystość rozpoczęła inscenizacja wiersza Jana Brzechwy „Rzepka”, którą dla swoich pociech na scenie zaprezentowali rodzice. Występ został nagrodzony gromkimi brawami, a aktorzy zostali okrzyknięci grupą teatralną pod nazwą „Kochani Rodzice”.

Wójt gminy Mariusz Reń złożył dzieciom z okazji ich święta gorące życzenia oraz zachęcił grupę rodziców do kontynuowania działalności teatralnej.

Na dzieci czekało wiele bezpłatnych atrakcji, między innymi: dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy oraz wiele animacji przygotowanych przez pracowników urzędu gminy i jednostek organizacyjnych. Młodzi wokaliści chętnie prezentowali się w Karaoke dedykując piosenki swoim koleżankom i kolegom. Miś Puchatek spacerujący wśród uczestnikami częstował słodyczami i pozował do pamiątkowych zdjęć, a strażacy z OSP Ożańsk prezentowali wóz strażacki dla przyszłych młodych strażaków. Na pobliskim boisku Orlik nie obyło się bez emocji sportowych. W rozgrywkach piłki nożnej drużyna rodziców rywalizowała z drużyną uczniów, a następnymi rywalami drużyny uczniowskiej byli nauczyciele.

Rodzice przygotowali dla wszystkich uczestników smaczny poczęstunek.

Cykl imprez zorganizowanych w Gminie Pawłosiów z okazji Święta Dzieci, był wspaniałą okazją do wspólnej integracji oraz doskonałej zabawy.

Do zobaczenia za rok!!!
Gmina Pawłosiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).