Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Gminny Dzień Dziecka w Pawłosiowie

05 czerwca, 2023

Kolejna impreza z okazji Dnia Dziecka odbyła się w dniu 1 czerwca dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów Zespołu Szkół w Pawłosiowie i Szkoły Podstawowej w Kidałowicach.

Wójt Gminy Pawłosiów wraz z jednostkami organizacyjnymi, Dyrektorem Zespołu Szkół w Pawłosiowie oraz z Radą Rodziców, przygotowali wspaniałą imprezę. Rozpoczął ją występ dzieci punktu przedszkolnego (3-4 latki) oraz oddziału przedszkolnego (5-6 latki). Na scenie zaprezentowały się również dzieci klas 1-3 z przedstawieniem „Rzepka”. Pracownicy Urzędu Gminy oraz jednostek organizacyjnych przygotowali wiele warsztatów oraz gry i zabawy. Na boisku szkolnym nie zabrakło współzawodnictwa sportowego. Strażacy z miejscowej jednostki OSP udostępnili do obejrzenia bojowy wóz strażacki wraz z jego wyposażeniem. Do dyspozycji dzieci były dmuchane zjeżdżalnie, a Kubuś Puchatek częstował słodyczami i pozował do pamiątkowych zdjęć.

Wydarzeniu towarzyszyła wspaniała atmosfera, która sprawiła wiele radości i pozostawiła niezapomniane wrażenia.

 

 
Gmina Pawłosiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).