Piątek, 29 września 2023r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Dotacje dla OSP

11 listopada, 2021
Pałac Siemieńskich w Pawłosiowie / MyName (Hiuppo) - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Pałac Siemieńskich w Pawłosiowie / MyName (Hiuppo) - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Dotacja z programu „Mały Strażak”

W ramach dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 9 sierpnia br. jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Pawłosiowa podpisała umowę na zakup drobnego sprzętu potrzebnego w codziennej służbie.

OSP w Pawłosiowie otrzymała 90% kosztów zakupu sprzętu, 10% to środki z budżetu Gminy.

 

Dotacja z Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”

W ramach funduszu prewencyjnego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieszacinie Wielkim uzyskała dofinansowanie w kwocie 2000 zł, z przeznaczeniem na zakup  sprzętu do  działań ratowniczych.

 

Dofinansowanie ze środków przeciwdziałania COVID-19

Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Pawłosiowa, Ożańska, Kidałowic, Cieszacina Wielkiego i Tywoni otrzymały dofinansowanie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Środki przyznano dla jednostek  zaangażowanych   w udzielanie pomocy  w transporcie osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień. Przyznana kwota dla każdej jednostki to 5000 zł.
Gmina Pawłosiów

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).